Powerbank NATEC Trevi Slim Q 10000 (NPB-1923)
Zdjęcia 13 |
NATEC Trevi Slim Q 10000 |
|
Jak wybrać powerbank: porady, zalecenia i przydatne życiowe hackiSzczegółowy przewodnik dotyczący wyboru baterii PowerBank do różnych zastosowań
Pytanie-odpowiedź: wszystko, co chciałeś wiedzieć o power bankach10 typowych pytań i szczegółowych odpowiedzi dotyczących baterii zewnętrznych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NATEC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NATEC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NATEC Trevi Slim Q 10000
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NATEC POWERBANK Trevi Slim Q 1000MAH 2X USB-A QC3 1X PD NPB-1923 | 60 zł |
Natec Powerbank Trevi Slim Q 10000mAh 2x USB QC 3.0 + 1x USB-C PD Czarny A | 61 zł |
Powerbank NATEC Trevi Slim Q 10000 mAh 18W Czarny | 60 zł |
Natec Trevi Slim Q 10000 mAh AK-MOB-NAT-025 | 75 zł |
Natec Powerbank Trevi Slim Q 10000mAh 2x USB QC 3.0 + 1x USB-C PD Czarny 9 | 67 zł |
pokaż 11 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →