Podkładka pod myszkę NATEC Italian Coast (NPF-1404)
NATEC Italian Coast |
Kolor | | Rodzaj | zwykła | Wymiary (DxSxG) | 220x180x2 mm | Kształt podkładki | prostokątny | Materiał powierzchni | tkanina | Materiał podstawy | guma | Wzór | | Oficjalna strona | pl.natec-zone.com | Data dodania do E-Katalog | listopad 2022 | Oznaczenie producenta | NPF-1404
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NATEC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NATEC.
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| Natec NPF-1404 podkładka pod mysz fotograficzna Wybrzeże Włoskie wymiary 2Podkładka pod mysz NATEC to produkt wysokiej jakości, przystosowany do pracy ze wszystkimi typami myszy
Gładka warstwa powie... więcejrzchniowa z mikroporowatą strukturą gwarantuje jasne poślizg
Dolna część maty wykonana jest z antypoślizgowej gumy
Materiał gumowy, wielobarwna tkanina Amazon.pl
Złóż skargę | | 31 zł | | |
|
| Natec Podkładka pod mysz Foto Italian Coast 220x180mm 10-Pack AMNATF000000Ergonomia i precyzja
Podkładka marki NATEC to najwyższej jakości produkt, przystosowany do pracy ze wszystkimi rodzajami m... więcejyszy komputerowych opartych na technologii optycznej lub laserowej.
Gładka warstwa wierzchnia o mikroporowatej strukturze zapewnia optymalny ślizg myszy oraz dużą precyzję ruchów kursora podczas pracy.
Spód podkładki wykonany został natomiast z przeciwpoślizgowej gumy, która zapewnia jej stabilność na każdym podłożu.
Wymiary produktu zapewniają jego ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | | 38 zł | | |
|
| NATEC Foto Italian Coast 220x180mm 10-Pack NPF-1404/10Wymiary [mm]: 220x180 mm Kolor: Wzór Inne: 10-pack Podkładka chłodząca: Nie Wielkość: 220 x 180 mm Podpórka: Nie Przeznaczeni... więceje: Biuro Podświetlenie: Nie Neonet.plZłóż skargę | | 46 zł | | |
|
| Natec Podkładka pod mysz Foto Italian Coast 220x180mm 10-Pack 68372Ergonomia i precyzja
Wymiary produktu zapewniają jego ... (zobacz więcej) Alsen.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | | 39 zł | | |
|
| Podkładka pod mysz Foto Italian Coast 220x180mm 10-PackPodkładka pod mysz Foto Italian Coast 220x180mm 10-Pack ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | | 65 zł | | |
Dynamika cen dla NATEC Italian Coast