Odżywka białkowa Myprotein Soy Protein Isolate 0.5 kg
Wideo 5 |
Myprotein Soy Protein Isolate 0.5 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Myprotein 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Myprotein.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Myprotein Soy Protein Isolate 0.5 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Izolat Białka Sojowego - 500g - Bez smaku | 86 zł |
Izolat Białka Sojowego - 500g - Toffee Popcorn | 86 zł |
Izolat Białka Sojowego - 500g - Słony Karmel | 86 zł |
Izolat Białka Sojowego - 500g - Wanilia | 86 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Myprotein Soy Protein Isolate
Ceny na Myprotein Soy Protein Isolate |
---|---|---|---|---|
Myprotein Soy Protein Isolate 0.5 kg | od 86 zł | 4 oferty | ||
Myprotein Soy Protein Isolate 1 kg | od 126 zł | 5 oferty | ||
Myprotein Soy Protein Isolate 2.5 kg | od 314 zł | 4 oferty |
Polecamy