Obudowa MSI MAG VAMPIRIC 300R granatowy
Wideo 16Zdjęcia 5 |
Zamknij
Menu
MSI MAG VAMPIRIC 300R granatowy
czarny granatowy
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:E-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Seria MSI MAG
od 269 zł
650 W, 24+8 (4+4) pin, 2 x 6+2 pin, SATA 5 szt., Molex 2 szt., ATX, Sprawność 85 %, gwarancja 5 lat
od 199 zł
do gier, Mini Tower, micro-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 3 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 269 zł
chłodzenie wodne, na procesor, AMD: AM4, AM5, Intel: 1150, 1155/1156, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, 1700, wentylator: 2 szt., 120 mm, grubość 25 mm, z podświetleniem, świecenie w UV, mocowanie backplate
od 428 zł
750 W, 24+8+8(4+4) pin, 3 x 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 8 szt., Molex 4 szt., ATX, modularny, Sprawność 90 %, 80+ Złoty certyfikat, gwarancja 10 lat
od 179 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., podświetlane wentylatory
od 524 zł
chłodzenie wodne, na procesor, AMD: AM4, AM5, TR4, Intel: 1150, 1155/1156, 1151/1151 v2, 1200, 1700, wentylator: 3 szt., 120 mm, grubość 25 mm, z podświetleniem, świecenie w UV, mocowanie backplate
od 356 zł
750 W, 24+8+8(4+4) pin, 2 x 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 5 szt., Molex 2 szt., ATX, Sprawność 85 %
od 279 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 392 zł
chłodzenie wodne, na procesor, AMD: AM4, AM5, TR4, Intel: 1150, 1155/1156, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, 1700, wentylator: 3 szt., 120 mm, grubość 25 mm, z podświetleniem, świecenie w UV, mocowanie backplate
od 199 zł
550 W, 24+8 (4+4) pin, 2 x 6+2 pin, SATA 5 szt., Molex 2 szt., ATX, Sprawność 85 %, gwarancja 5 lat
od 199 zł
do gier, Mini Tower, micro-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 3 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 476 zł
chłodzenie wodne, na procesor, AMD: AM2/AM3/FM1/FM2, AM4, AM5, Intel: 1150, 1155/1156, 1366, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, 1700, wentylator: 3 szt., 120 mm, 2000 obr./min, świecenie w UV, mocowanie backplate
od 549 zł
850 W, 24+8+8(4+4) pin, 4 x 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 8 szt., Molex 4 szt., ATX, modularny, Sprawność 90 %, 80+ Złoty certyfikat, gwarancja 10 lat
od 199 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 3 szt., podświetlane wentylatory
od 359 zł
chłodzenie wodne, na procesor, AMD: AM2/AM3/FM1/FM2, AM4, AM5, Intel: 1150, 1155/1156, 1366, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, 1700, wentylator: 2 szt., 120 mm, 2000 obr./min, z podświetleniem, świecenie w UV, mocowanie backplate
od 568 zł
850 W, 24+8+8(4+4) pin, 4 x 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 8 szt., Molex 4 szt., ATX, modularny, Sprawność 90 %, 80+ Złoty certyfikat, gwarancja 10 lat
od 249 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 459 zł
chłodzenie wodne, na procesor, AMD: AM4, AM5, Intel: 1150, 1155/1156, 1151/1151 v2, 1200, 1700, wentylator: 2 szt., 120 mm, grubość 25 mm, z podświetleniem, świecenie w UV, mocowanie backplate
od 387 zł
650 W, 24+8+8(4+4) pin, 4 x 6+2 pin, SATA 6 szt., Molex 4 szt., ATX, modularny, Sprawność 90 %, 80+ Złoty certyfikat, gwarancja 10 lat
od 239 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 3 szt., podświetlane wentylatory
Wideo recenzje
Nowe, kolorowe obudowy MSI MAG VAMPIRIC serii 300
12 grudnia 2021898 przegląd
Obudowa MSI Mag Vampiric 010 RGB- prezentacja/recenzja - TechPC
14 października 20197 695 przegląd
Co powinieneś wiedzieć o MAG VAMPIRIC 010? | MSI
14 maja 20197 412 przegląd
New Budget Cabinet From MSI - MSI MAG Vampiric 100R
12 czerwca 202127 862 przegląd
MSI MAG Vampiric 010 Case Mod: "COMPACT"
5 grudnia 20191 343 przegląd
MSI MAG Vampiric 100R ARGB ATX Compact Midi Tower Case Cheap But Average
22 lutego 202225 083 przegląd
MSI MAG VAMPIRIC 100R Case Review and Build | A solid gaming cheapie at £35?
22 października 202214 634 przegląd
MAG VAMPIRIC 300 Series | Enchant Your Setup | Gaming Chassis | MSI
26 października 202111 392 przegląd
MSI MAG VAMPIRIC 010 Gaming PC - Ryzen 5 5600X , MSI B550 Gaming Plus, MSI RTX 3060 Gaming X
9 września 202111 632 przegląd
MSI MAG VAMPIRIC 100R CPU CASE | UNBOXING | REVIEW | Cheapest ARGB CPU Case in UAE
1 stycznia 202174 832 przegląd
BUILD LOG: Ramon Justino Segovia | BACOLOD CITY | MSI MAG VAMPIRIC 010 Tempered Glass
2 lipca 201937 600 przegląd
MSI MAG VAMPIRIC 100R ( Unboxing)
21 listopada 202014 507 przegląd
4,000 to 5,200 BDT MSI PC Case | MSI MAG FORGE 111R, 100M, VAMPIRIC 100R, | Premier Computer
11 lutego 20225 537 przegląd
Unboxing the MSI MAG Vampiric 010 - Z390 Tomahawk and RTX 2060 Gaming Z
12 kwietnia 201933 952 przegląd
Brighten up your game with the MAG VAMPIRIC 010 | MSI
25 lutego 2019135 307 przegląd
Client Build: Luigi Tongoy | BACOLOD CITY | MSI MAG Vampiric 100R
29 sierpnia 20207 978 przegląd
Modyfikacje MSI MAG VAMPIRIC 300R
Ceny na MSI MAG VAMPIRIC 300R |
---|---|---|---|---|
MSI MAG VAMPIRIC 300R czarny | od 359 zł | 7 oferty | ||
MSI MAG VAMPIRIC 300R granatowy | od 720 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 729 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt.
od 586 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., ≥ 4 wentylatory
od 667 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 579 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 3 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 549 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 1 szt., USB C 1 szt., wyświetlacz, podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 579 zł
od 649 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 3 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 559 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 3 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 409 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 1 szt., USB C 1 szt.
od 359 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 249 zł
do gier, Mini Tower, micro-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., bez wentylatorów
od 618 zł
poziomy, Desktop, mini-ITX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt.