Odkurzacz
MPM MOD-51
Zdjęcia 6 |
MPM MOD-51 2022 rokHEPA |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MPM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MPM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MPM MOD-51
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MPM Odkurzacz z workiem MPM MOD-51 Czarno-srebrny | 359 zł |
MPM Odkurzacz workowy MPM MOD-51 HDMPMOWMOD51000 | 309 zł |
Odkurzacz MPM MOD-51 | 360 zł |
Workowy MPM MOD-51 czarny AGDM-ODK-MPM-022 | 349 zł |
MPM Odkurzacz workowy MPM MOD-51 97612 | 352 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →