Frytkownica MPM MKO-02
Zdjęcia 5 |
MPM MKO-02 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MPM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MPM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MPM MKO-02
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MPM KOMBIWAR HALOGENOWY MKO-02 | 220 zł |
Kombiwar MPM MKO-02 11,3 l biały 1400 W | 189 zł |
Kombiwar halogenowy MPM MKO-02 | 180 zł |
MPM KOMBIWAR HALOGENOWY MKO-02 | Darmowa dostawa | 220 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →