Golarka elektryczna Moser Pro Finish (3616-0050)
Zdjęcia 6 |
Moser Pro Finish |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Moser 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Moser.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Moser Pro Finish
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Moser Pro Finish - narzędzie do wykańczania Moser - Pro Finish Shaver | 220 zł |
Golarka Foliowa Moser Pro Finish 3616-0050 | 219 zł |
MOSER GOLARKA DO WŁOSÓW BRODY PRO FINISH 3616-0050 | 189 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →