Pojemnik na żywność Monbento MB Temple (100502010)
Monbento MB Temple |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Monbento 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Monbento.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Monbento MB Temple
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pojemnik Monbento Temple M zielony DO-AKC-OTH-464 | 31 zł |
MONBENTO Zestaw 2pojemników Temple S GreyCoton-Onyx | 34 zł |
Pojemnik na sos Temple M, Grey Coton - Monbento | 31 zł |
Pojemnik Na Sos Monbento Mb Temple M - Green / Natural | 35 zł |
Pojemnik Monbento Pojemnik Na Sos Temple M szary DO-KW-POJ-MNBN-059 | 31 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →