Fotelik samochodowy Momi Quick Fix
Zdjęcia 9 |
Momi Quick Fix |
|
Krzesełko hybrydowe z myślą o dzieciach w starszych kategoriach wiekowych 2-3. Pasażerowie w wieku 3-4 do 7 lat przewożeni są w nim z oparciem, następnie oparcie jest zdejmowane i model przekształcany jest w bustera. We wnętrzu pojazdu fotelik montowany jest przodem do kierunku jazdy, produkt mocowany jest zwykłym pasem bezpieczeństwa w połączeniu z mocowaniem do uchwytów blokujących systemu Isofix.
Dziecko w foteliku wytrwale trzyma ten sam pas samochodowy, który trzyma się pod podłokietnikami. Dzięki regulacji w Momi Quick Fix możesz zmienić wysokość zagłówka. Na obu rękach dziecka do podstawy fotelika można przymocować kompletny uchwyt na kubek. Siedzisko modelu jest umiarkowanie miękkie - zapewnia wygodne dopasowanie do dziecka podczas długich podróży samochodem. W połączeniu z oparciem wystające „skrzydełka” odpowiadają za boczną ochronę maluszka przed zderzeniami. Tapicerka krzesła wykonana jest z materiałów oddychających. W mgnieniu oka zdejmuje się go do prania w pralce w niskich temperaturach.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Momi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Momi.
Kup Momi Quick Fix
MoMi QUICKFIX fotelik samochodowy dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat grupa | 555 zł |
Fotelik samochodowy MoMi MOMI QUICK FIX FOTELIK SAMOCHODOWY 15-36 SZARO-CZ | 448 zł |
MoMi Quickfix, Fotelik samochodowy, IsoFix, 15-36 kg | 649 zł |
- Wymiary: 60-78x45x51 cm