Rower dziecięcy Momi Invidia
Zdjęcia 31 |
Momi Invidia |
|
Przekształca się w samodzielny trójkołowiec.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Momi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Momi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Momi Invidia
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MOMI INVIDIA trójkołowy rower dziecięcy granatowy | 264 zł |
ROWEREK TRÓJKOŁOWY 5w1 - MoMi INVIDIA SZARY - KOSZ TORBA OBROTOWY 360° | 384 zł |
MoMi Invidia, rowerek trójkołowy obracany 5w1 Love | 421 zł |
MOMI Rower trójkołowy dla dzieci INVIDIA Black Triangle | 683 zł |
MOMI INVIDIA rower dziecięcy różowe pióra | 838 zł |
MoMi Invidia, rowerek trójkołowy obracany 5w1 Flow | 469 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →