Obudowa MODECOM OBERON PRO biały
Wideo 3Zdjęcia 12 |
Obudowa OBERON PRO sprawi, że Twój komputer będzie pojemny, niezawodny i stylowy. Obudowa jest dobrze kompatybilna z płytami głównymi ATX. Platforma będzie w stanie obsłużyć zwiększoną liczbę dysków pamięci. W tym modelu jest miejsce na dwa urządzenia HDD 3,5″, a do przechowywania dysków twardych służą wygodne prowadnice z bezpiecznym mocowaniem dysków. Dostępne są także trzy gniazda na urządzenia półprzewodnikowe SSD 2,5″.
Obudowa komputera MODECOM OBERON PRO posiada zewnętrzne złącze do montażu napędu 5,25″. Zasilacz montowany jest poniżej, pod obudową. Długość zasilacza ograniczona jest do 240 mm. Do montażu chłodnicy mikroprocesora dostępna jest średnica 163 mm. Gniazdo karty graficznej ma długość 395 mm. Na wyposażeniu fabrycznym znajdują się dwa wentylatory 120 mm. Korpus posiada zwiększone walory dekoracyjne. Bok obudowy pokryty jest panelem z dużą półprzezroczystą wstawką. Przez okienko podglądu cechy zestawu komputerowego będą wyraźnie widoczne. Taca płyty głównej wyposażona jest w otwory do zarządzania kablami z gumowymi wkładkami. Dzięki temu można całkowicie bezpiecznie przeciągnąć dowolne kable. Jednostka konfiguracyjna posiada dwa porty USB 3.0 i 2 złącza USB 2.0.
Kup MODECOM OBERON PRO biały
Wszystkie ceny 13 →Obudowa MODECOM Oberon Pro Biały | 209 zł |
Obudowa MODECOM Oberon Pro Biały | 209 zł |
MODECOM Obudowa MODECOM Oberon Pro AT-OBERON-PR-20-000000-0002 (ATX, ITX, | 234 zł |
Obudowa Midi Tower MODECOM AT-OBERON-PR-20-000000-0002 | 311 zł |
Obudowa MODECOM Oberon Pro Biały AT-OBERON-PR-20-0000 | 209 zł |
Modyfikacje MODECOM OBERON PRO
Ceny na MODECOM OBERON PRO |
---|---|---|---|---|
MODECOM OBERON PRO biały | od 199 zł | 13 oferty | ||
MODECOM OBERON PRO czarny | od 198 zł | 17 oferty |