Młotek MODECO MN-30-303 (145429)
MODECO MN-30-303 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MODECO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MODECO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MODECO MN-30-303
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Modeco Młotek ślusarski rączka z tworzywa sztucznego 300g (MN-30-303) | 31 zł |
MŁOTEK ŚLUSARSKI 0,3 KG FIBREGLASS [HOME] | 30 zł |
Młotek ślusarski 0.3 kg, trzonek FIBREGLASS [MODECO] | 61 zł |
Modyfikacje MODECO MN-30-303
Ceny na MODECO MN-30-303 |
---|---|---|---|---|
MODECO MN-30-302 | od 27 zł |
MODECO MN-30-303 | od 30 zł | 3 oferty | ||
MODECO MN-30-305 | od 41 zł | 2 oferty | ||
MODECO MN-30-310 | od 60 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →