Kołowrotek Mikado River Flow 5004FD (KDA149-5004FD)
Zdjęcia 5 |
Mikado River Flow 5004FD |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mikado 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mikado.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mikado River Flow 5004FD
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mikado River Flow Fd Spinning Reel Posrebrzany 5000 KDA149-5004FD | 127 zł |
Kołowrotek spinningowy Mikado River Flow 5004 FD | 165 zł |
Kołowrotek spinningowy gruntowy Mikado RIVER FLOW 5004 FD | 129 zł |
Kołowrotek spinningowy Mikado River Flow 5004 FD | 165 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →