Kołowrotek Mikado River Flow 3004FD (KDA149-3004FD)
Zdjęcia 5 |
Mikado River Flow 3004FD |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mikado 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mikado.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mikado River Flow 3004FD
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mikado River Flow Fd Spinning Reel Posrebrzany 3000 KDA149-3004FD | 117 zł |
Kołowrotek spinningowy Mikado River Flow 3004 FD | 160 zł |
Kołowrotek spinningowy gruntowy Mikado RIVER FLOW 3004 FD | 119 zł |
Kołowrotek spinningowy Mikado River Flow 3004 FD | 160 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →