Kołowrotek Mikado Black Crystal 1005FD (KDA105-1005FD)
Mikado Black Crystal 1005FD |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mikado 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mikado.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mikado Black Crystal 1005FD
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mikado Black Crystal Fd Bzs Spinning Reel Czarny 1000 KDA140-1005FD | 315 zł |
Kołowrotek spinningowy Mikado BLACK CRYSTAL 1005 FD (BZS) | 279 zł |
Mikado Black Crystal Fd Bzs Spinning Reel Czarny 2000 KDA140-2005FD | 315 zł |
Kołowrotek spinningowy Mikado BLACK CRYSTAL 2005 FD (BZS) | 289 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →