Kuchenka mikrofalowa Miele M 6012 SC stal nierdzewna
Miele M 6012 SC |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Miele 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Miele.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Miele M 6012 SC stal nierdzewna
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MIELE Kuchenka mikrofalowa MIELE M 6012SC Inox | 2 999 zł |
Kuchenka mikrofalowa MIELE M 6012 SC | 2 999 zł |
Kuchenka mikrofalowa MIELE M 6012 SC 9485210 | 2 999 zł |
Kuchnia mikrofalowa MIELE M 6012 SC 9485210 od ręki! Wysyłka w 24h! Raty 0 | 2 969 zł |
Kuchnia mikrofalowa MIELE M 6012 SC 9485210 od ręki! Wysyłka w 24h! Raty 0 | 2 969 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →