Mikser planetarny Midea MJ-KM6001W grafit
Zdjęcia 10 |
Midea MJ-KM6001W grafit 2020 rok |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Midea 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Midea.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Midea MJ-KM6001W grafit
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Midea Robot kuchenny MJ-KM6001W HKMDARKMJKM6001 | 249 zł |
Midea Robot kuchenny MJ-KM6001W 70833 | 249 zł |
Midea Robot kuchenny MJ-KM6001W 70833 | 249 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości robota kuchennego Midea MJ-KM6001W:
- Pokrywka ochronna z otworem do dodawania składników
PolecamyPorównaj w tabeli →