Microsoft Bluetooth Ergonomic Mouse
Wideo 6Zdjęcia 12 |
Microsoft Bluetooth Ergonomic Mouse 2021 rokBluetooth v 5 |
|
Najwyższej jakości mysz bezprzewodowa znanej marki Microsoft nie jest przeznaczona do grania, ale do całodziennej pracy. Dlatego nacisk kładzie się tutaj na design i jego ergonomię: matowe wykończenie jest przyjemne w dotyku i nie zbiera odcisków palców, a sam kształt przyczynia się do neutralnego ułożenia dłoni. Ponadto jest mały występ, który działa jak podpórka pod kciuk, ale jedynym zastrzeżeniem jest to, że znajduje się on po lewej stronie, więc mysz jest przeznaczona tylko dla prawej ręki.
Warto również zwrócić uwagę na aluminiowe kółko przewijania, teflonowe nóżki i precyzyjny czujnik śledzenia — trinity ułatwia poruszanie się po różnych powierzchniach. Z boku znajdują się dwa programowalne przyciski umożliwiające dostęp do najczęściej używanych funkcji. Mysz Microsoft Bluetooth Ergonomic Mouse nie wykorzystuje do pracy przewodu i nie zajmuje dodatkowego złącza w komputerze czy laptopie – do połączenia przeznaczone jest połączenie Bluetooth 5.0, a mysz można podłączyć do trzech urządzeń i łatwo przełączać się między nimi. Zasięg wynosi 10 metrów w otwartych przestrzeniach i do 5 metrów w biurach. Za zasilanie odpowiadają dwie baterie AAA, pierwsza para znajduje się w zestawie. Producent podaje, że ich żywotność sięga 15 miesięcy, choć wszystko oczywiście zależy od częstotliwości użytkowania i ustawionych ustawień.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Microsoft 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Microsoft.
Kup Microsoft Bluetooth Ergonomic Mouse
Wszystkie ceny 9 →Microsoft Bluetooth Ergonomiczna mysz Peach | 307 zł |
Mysz MICROSOFT Bluetooth Ergonomic Peach | 220 zł |
Mysz MICROSOFT Bluetooth Ergonomic Peach 222-00039 | 220 zł |
Mysz Microsoft Bluetooth Mouse (222-00038) | 220 zł |