Miska i kompakt WC Mexen Vera 30164000
Zdjęcia 11 |
Mexen Vera 30164000 |
|
Powierzchnia muszli klozetowej jest odporna na zmiany temperatury, promieniowanie UV i przebarwienia.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mexen Vera 30164000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mexen Vera Miska Wc Rimless Deska Czarna Mat | 1 040 zł |
Mexen Vera Miska Wc Rimless Z Deską Wolnoopadającą Slim, Duroplast, Czarna | 1 040 zł |
Mexen Vera miska wc Rimless z deską wolnoopadającą slim, duroplast, czarna | 1 000 zł |
Mexen Vera Miska Wc Rimless Z Deską Wolnoopadającą Slim, Duroplast, Biała | 635 zł |
Mexen Vera miska wc Rimless z deską wolnoopadającą slim, duroplast, biała | 610 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →