Suszarka Mesko MS 2249
Zdjęcia 9 |
Mesko MS 2249 |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mesko 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mesko.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mesko MS 2249
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MESKO MS2249 suszarka do włosów 2000 W suszarka do włosów z dwoma stopniam | 68 zł |
Suszarka do włosów MESKO MS 2249 2000W | 55 zł |
Mesko Hair Dryer MS 2249 2000 W, Number of temperature settings 3, Black/P | 60 zł |
Suszarka MESKO MS 2249 | 53 zł |
MS 2249 Suszarka 2000w | 60 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →