Lokówka Mermade Hair Pro Waver
Wideo 7Zdjęcia 16 |
Mermade Hair Pro Waver 25 mm32 mm |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mermade 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mermade.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mermade Hair Pro Waver
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MERMADE PROFILOWE ŻELAZO PROFALOWE Pro Wave Pink 32 mm 794712205722 | 421 zł |
Mermade Hair Pro Waver 32 mm - czarny Lokówki | 358 zł |
Mermade Hair Pink 32mm Waver EU Plug MH5009 | 347 zł |
Mermade Pro Waver Pink 32mm Lokówka 1 szt. | 273 zł |
Mermade Hair Pro Waver 32mm in Pink | 272 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Mermade Hair Pro Waver
Ceny na Mermade Hair Pro Waver |
---|---|---|---|---|
Mermade Pro Mini Hair Waver | od 240 zł | 8 oferty | ||
Mermade Hair Pro Waver | od 243 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →