Kubek termiczny Mepal Take a Break 400 ml 0.4 l
Zdjęcia 4 |
Mepal Take a Break 400 ml |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mepal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mepal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mepal Take a Break 400 ml 0.4 l
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kubek Take a Break biały 400ml - Mepal | 26 zł |
Mepal Mepal Kubek Take a Break 107802030600 400 ml | 28 zł |
Kubek Take a Break 400ml Nordic Denim 107802016800 | 26 zł |
Mepal Mepal Kubek Take a Break Nordic Red 107802074500 400 ml | 27 zł |
Mepal Mepal Kubek Take a Break Nordic Green 107802092400 400 ml | 28 zł |
Mepal Mepal Kubek Take a Break Nordic Denim 107802016800 400 ml | 28 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →