Waga Medisana BS 444 (40444)
Zdjęcia 4 |
Medisana BS 444 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Medisana 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Medisana.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Medisana BS 444
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
medisana BS 444 connect waga analityczna 180 kg osobista waga do pomiaru t | 146 zł |
MEDISANA BS 444 - bathroom scales | 139 zł |
Waga łazienkowa Medisana BS 444 | 158 zł |
Waga łazienkowa analityczna MEDISANA Connect BS 444 | 108 zł |
Medisana Bs 444 Weighing Machine Max 180kg Biały | 142 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości wagi Medisana BS 444:
- Wskaźnik baterii
- Wskaźnik przeciążenia
PolecamyPorównaj w tabeli →