Opona motocyklowa Maxxis M6029 130/60 -13 60P
Zdjęcia 6 |
Maxxis M6029 130/60 -13 60P 3.5 B 10 " 51 J 100/80 B 10 " 52 J 100/80 B 10 " 53 J 100/90 B 10 " 56 J 110/60 B 12 " 43 L 110/70 B 12 " 47 J 110/80 B 12 " 61 L 120/60 B 13 " 55 P 120/70 B 10 " 54 J 120/70 B 12 " 51 L 120/70 R 12 " 51 J 120/90 B 10 " 56 J 130/60 B 13 " 60 P 130/70 B 10 " 59 J 130/70 B 12 " 64 L 130/70 B 13 " 57 P 130/90 B 10 " 61 J 140/60 B 13 " 63 L 140/70 B 12 " 65 P |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maxxis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maxxis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maxxis M6029 130/60 -13 60P
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maxxis M6029 130/60-13 TL 60P koło przednie tylne koło 62625500 | 292 zł |
Maxxis M6029 ( 130/60-13 TL 60P tylne koło, koło przednie ) 62625500 | 331 zł |
Maxxis M6029 (130/60 R13 60P) 62625500 | 337 zł |
Maxxis M6029 ( 130/60-13 TL 60P tylne koło, koło przednie ) | 336 zł |
Maxxis M6029 (130/60 R13 60P) 62625501 | 234 zł |
Maxxis M6029 ( 130/60-13 TL 60P tylne koło, koło przednie ) 62625501 | 235 zł |
Maxxis M6029 ( 130/60-13 TL 60P tylne koło, koło przednie ) | 239 zł |
Modyfikacje Maxxis M6029 130/60 -13 60P
Ceny na Maxxis M6029 130/60 -13 60P |
---|---|---|---|---|
Maxxis M6029 3.5 -10 51J | od 207 zł | 3 oferty | ||
Maxxis M6029 100/80 -10 52J | od 503 zł | 1 oferta | ||
Maxxis M6029 100/80 -10 53J | od 183 zł | 3 oferty | ||
Maxxis M6029 100/90 -10 56J | od 209 zł | 2 oferty | ||
Maxxis M6029 110/60 -12 43L | od 218 zł | 3 oferty | ||
Maxxis M6029 110/70 -12 47J | od 225 zł | 2 oferty | ||
Maxxis M6029 110/80 -12 61L | od 188 zł | 5 oferty | ||
Maxxis M6029 120/60 -13 55P | od 213 zł | 4 oferty | ||
Maxxis M6029 120/70 -10 54J | od 213 zł | 2 oferty | ||
Maxxis M6029 120/70 -12 51L | od 207 zł | 3 oferty | ||
Maxxis M6029 120/70 R12 51J | od 262 zł | 1 oferta | ||
Maxxis M6029 120/90 -10 56J | od 196 zł | 3 oferty | ||
Maxxis M6029 130/60 -13 60P | od 234 zł | 7 oferty | ||
Maxxis M6029 130/70 -10 59J | od 205 zł | 4 oferty | ||
Maxxis M6029 130/70 -12 64L | od 228 zł | 3 oferty | ||
Maxxis M6029 130/70 -13 57P | od 266 zł | 4 oferty | ||
Maxxis M6029 130/90 -10 61J | od 206 zł | 3 oferty | ||
Maxxis M6029 140/60 -13 63L | od 258 zł | 3 oferty | ||
Maxxis M6029 140/70 -12 65P | od 213 zł | 4 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →