Krzesełko do karmienia Maxi-Cosi Nesta
Zdjęcia 12 |
Maxi-Cosi Nesta |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maxi-Cosi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maxi-Cosi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maxi-Cosi Nesta
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maxi-Cosi Nesta High Chair | 778 zł |
Maxi-Cosi, Wysokie krzesełko Nesta, White Wood, Biały (15-110 kg) | 830 zł |
Maxi-Cosi, Wysokie krzesełko Nesta, Natural Wood, Naturalne Drewno (15-110 | 830 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →