Materac Matroluxe Seattle Pocket spring
Zdjęcia 3 | Produkt jest niedostępny 947 zł |
Polecane produktyMaterace Matroluxe →
od 859 zł
sprężynowy (Bonnel), twardość średnio miękki (H2) / średnio twardy (H3), dwustronny, różne strony twardości, wysokość 18 cm
od 930 zł
sprężynowy (niezależny), Pocket Spring (~ 256 sprężyn/m²), twardość średnio twardy (H3), wysokość 16 cm
od 930 zł
sprężynowy (niezależny), Pocket Spring (~ 256 sprężyn/m²), twardość średnio (H3) / bardzo (H5) twardy, dwustronny, różne strony twardości, efekt pamięci, wysokość 22 cm
od 930 zł
sprężynowy (niezależny), Pocket Spring (~ 256 sprężyn/m²), twardość średnio twardy (H3), wysokość 21 cm
od 930 zł
sprężynowy (niezależny), Pocket Spring (~ 256 sprężyn/m²), twardość średnio twardy (H3), efekt pamięci, wysokość 20 cm
od 930 zł
sprężynowy (niezależny), Multipocket (~ 512 sprężyn/m²), twardość bardzo twardy (H5), wysokość 16 cm
od 930 zł
sprężynowy (niezależny), Multipocket (~ 512 sprężyn/m²), twardość bardzo twardy (H5), wysokość 19 cm
od 930 zł
sprężynowy (niezależny), Pocket Spring (~ 256 sprężyn/m²), twardość średnio (H3) / bardzo (H5) twardy, dwustronny, różne strony twardości, efekt pamięci, wysokość 20 cm
od 930 zł
sprężynowy (niezależny), Pocket Spring (~ 256 sprężyn/m²), twardość średnio (H3) / bardzo (H5) twardy, dwustronny, różne strony twardości, wysokość 24 cm
od 929 zł
dla dzieci, bezsprężynowy, twardość średnio (H3) / bardzo (H5) twardy, dwustronny, różne strony twardości, wysokość 19 cm
od 929 zł
sprężynowy (niezależny), Pocket Spring (~ 256 sprężyn/m²), twardość średnio (H3) / bardzo (H5) twardy, dwustronny, różne strony twardości, wysokość 19 cm
od 929 zł
sprężynowy (niezależny), Pocket Spring (~ 256 sprężyn/m²), twardość średnio twardy (H3), efekt pamięci, wysokość 17 cm
Modyfikacje Matroluxe Seattle Pocket spring 3
Ten model nie jest dostępny w sprzedaży |