Opona ciężarowa Matador D HR4 315/70 R22.5 154L
Wybierz rozmiar opony ciężarowej
Matador D HR4 315/70 R22.5 154L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Matador 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Matador.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Matador D HR4 315/70 R22.5 154L
Ceny na Matador D HR4 315/70 R22.5 154L |
---|---|---|---|---|
Matador D HR4 315/60 R22.5 152L | od 1 939 zł | 2 oferty | ||
Matador D HR4 315/70 R22.5 154L | od 1 809 zł | 2 oferty | ||
Matador D HR4 315/80 R22.5 156L | od 1 829 zł | 2 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →