Sejf Master Lock LFW082FTC
Zdjęcia 4 |
Master Lock LFW082FTC |
|
Ochrona przed wodą (do 12 cm). Panel z haczykami na klucze.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Master Lock 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Master Lock.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Master Lock LFW082FTC
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Master Lock Sejf ognioodporny (LFW082FTC) 38305 | 1 833 zł |
MasterLock Sejf (LFW082FTC) | 1 353 zł |
Sejf LFW082FTC chroniący przed ogniem i wodą Master Lock | 1 999 zł |
Sejf ognioodporny i wodoodporny Master Lock LFW082FTC | 1 456 zł |
Modyfikacje Master Lock LFW082FTC
Ceny na Master Lock LFW082FTC |
---|---|---|---|---|
Master Lock LFW082FTC | od 1 353 zł | 5 oferty | ||
Master Lock LFW123FTC | od 2 299 zł | 1 oferta | ||
Master Lock LFW205FYC | od 2 460 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →