Marshall Minor III
Wideo 16Zdjęcia 10 |
Marshall Minor III |
|
Trzecia iteracja popularnych bezprzewodowych wkładek dousznych renomowanej marki audio Marshall. Pozycjonowany jako produkt z najwyższej półki, skierowany do fanów marki i tych użytkowników, którzy szukają nie tyle słuchawek do muzyki i rozmów, ile stylowego akcesorium. Podobnie jak poprzednie modele z serii Minor, trzecia generacja wyróżnia się przede wszystkim wyglądem, który inspirowany był starymi wzmacniaczami i wzmacniaczami Masrhalla.
Etui ładujące jest wykonane z plastiku, ale jest zaprojektowane pod skórą, co nie jest od razu widoczne. Same wkładki douszne są celowo wykonane z szorstkiego, szorstkiego plastiku, co kontrastuje z karbowaną podstawą i mosiężną osłoną mikrofonu. Za dźwięk odpowiadają 12-milimetrowe przetworniki dynamiczne o czułości 93 dB. Jak zwykle w przypadku Marshalla, postać jest zdominowana przez środek, a oni przodują w szybkich i głośnych gatunkach muzycznych, takich jak rock i metal.
Ważne jest, aby pamiętać, że dopasowanie do ucha krytycznie wpływa na charakter dźwięku - jeśli nie przyłożysz kapsuły wystarczająco ciasno, basy natychmiast znikną. Aby połączyć się ze smartfonem, odtwarzaczem, laptopem lub innym źródłem sygnału, dostarczany jest chip Bluetooth 5.2, który zapewnia stabilny sygnał w promieniu 10 metrów i oszczędza energię baterii. Po pełnym naładowaniu baterii możesz słuchać do 5 godzin. Z etui ładującym czas ten można wydłużyć nawet do 25 godzin. Jest też bezprzewodowe i szybkie ładowanie (1,5 godziny w 15 minut). Oprócz tego, co zostało powiedziane, Minor III może pochwalić się ochroną przed wilgocią IPX4, jest wyposażony w czujniki obecności, obsługuje szybkie połączenie i odtwarzanie muzyki za pomocą kodeków aptX.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Marshall 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Marshall.
Kup Marshall Minor III
Wszystkie ceny 11 →MARSHALL Słuchawki bezprzewodowe MARSHALL Minor III TWS Czarny | 499 zł |
Słuchawki douszne MARSHALL Minor III Czarny 216992 | 499 zł |
Marshall Słuchawki douszne MINOR III z etui ładującym czarne 273827 | 619 zł |
Słuchawki Marshall Minor III TWS (002169920000) | 497 zł |
Marshall Minor III Douszne Bluetooth 5.2 Czarny | 499 zł |