Ławka treningowa Marbo MS-L101 (24440)
Zdjęcia 5 |
Marbo MS-L101 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Marbo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Marbo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Marbo MS-L101
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Marbo Sport, Ławka dwustronna, MS-L101, czerwony | 649 zł |
Ławka do ćwiczeń MARBO SPORT MS-L101 | 649 zł |
Ławka dwustronna MS-L101 - Marbo Sport | 649 zł |
Ławka do ćwiczeń MARBO SPORT MS-L101 | 649 zł |
Marbo Sport Ławka dwustronna MS-L101 - | 649 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →