Drążek do podciągania / poręcze treningowe Marbo MO-Z2
Zdjęcia 8 |
Marbo MO-Z2 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Marbo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Marbo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Marbo MO-Z2
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Drążek wielofunkcyjny MARBO SPORT MO-Z2 | 1 050 zł |
Drążek do podciągania zewnętrzny z uchwytem na worek i długimi poręczami d | 957 zł |
Drążek wielofunkcyjny MARBO SPORT MO-Z2 | 1 050 zł |
Marbo Sport Drążek do podciągania zewnętrzny z uchwytem na worek i długimi | 957 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →