Wzmacniacz Marantz Model 30
Wideo 16Zdjęcia 12 |
Marantz Model 30
Rodzaj:integralny
Liczba kanałów:2
Moc na kanał (8 Ohm):100 W
Współczynnik tłumienia:500
Wejścia RCA:5 para(a)
Wyjścia:Pre-Amp
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Model 30
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Marantz 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Marantz.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Marantz Model 30
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Marantz Model 30 czarny | 11 999 zł |
Wzmacniacz zintegrowany MODEL 30, Kolor: Silver-Gold | 14 499 zł |
Marantz MODEL 30 Kolor: Srebrny | 15 499 zł |
MARANTZ Model 30 | Wzmacniacz Stereofoniczny | Autoryzowany Dealer Szczeci | 14 499 zł |
Marantz MODEL30 Silver - Zintegrowany wzmacniacz stereo Premium | 15 499 zł |
Marantz MODEL 30 Kolor: Czarny | 15 499 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →