Mikrofon Maono AU-903
Wideo 17Zdjęcia 7 |
Maono AU-903 |
|
Dwa tryby pracy: jednokierunkowy i dookólny oraz możliwość przełączania się między nimi. Możliwość podłączenia słuchawek do mikrofonu.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maono 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maono.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maono AU-903
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MAONO AU-903 USB kardioidalny mikrofon pojemnościowy zestaw mikrofonów biu | 281 zł |
maono AU-903 Mikrofon biurkowy USB | 284 zł |
MAONO Wielofunkcyjny mikrofon USB AU-903 | 239 zł |
MAONO AU-903 Mikrofon do podcastów stacjonarnych zestaw USB-C | 299 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →