Statyw Manfrotto Mini Compact
Zdjęcia 5 |
Manfrotto Mini Compact |
|
Przeznaczony do montażu różnego sprzętu studyjnego.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Manfrotto 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Manfrotto.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Manfrotto Mini Compact
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Manfrotto Compact Stand | 480 zł |
Tripod Manfrotto Statyw MINI AF-S-MNF-149 | 411 zł |
Manfrotto 1051BAC Mini Compact Czarny | 419 zł |
Manfrotto ML1051BAC COMPACT (w magazynie!) | 469 zł |
Manfrotto Statyw MINI | 591 zł |
Manfrotto 1051BAC Mini Compact Czarny | 419 zł |
Statyw studyjny z poduszką powietrzną Manfrotto Compact Mini 1051BAC | 411 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →