Bity / nasadki Makita D-30651
Makita D-30651 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Makita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Makita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Makita D-30651
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Makita D-30651 zestaw wkładek | 27 zł |
Zestaw końcówek/bitów z uchwytem MAKITA D-30651, 11 szt. | 34 zł |
Makita Makita Zestaw końcówek + uchwyt d-30651 | 36 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →