Olej silnikowy Makita 2T 1 l
Makita 2T 1L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Makita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Makita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Makita 2T 1 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Makita Olej do łańcucha 2t/1l biotop | 24 zł |
Makita Olej do smarowania łańcucha Biotop 1L (980808610) | 20 zł |
Wysokowydajny olej do silników dwusuwowych 50:1 1litr MAKITA 980008617 | 25 zł |
Olej do łańcucha MAKITA Biotop 980808610, 1 l | 23 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →