Torba podróżna Magnum Yak 55
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Magnum Yak 55 35 l55 l |
|
Systemem MOLLE
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Magnum 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Magnum.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Magnum Yak 55
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Magnum Torba podróżna Yak 55L Black/Orange | 199 zł |
Torba turystyczna MAGNUM 55L YAK Black/orange | 179 zł |
Torba Podróżna Yak 55L | 303 zł |
MAGNUM, Torba, Magnum Yak 55 | 200 zł |
Magnum Yak 55l Bag Czarny | 226 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Magnum Yak 55
Ceny na Magnum Yak 55 |
---|---|---|---|---|
Magnum Yak 35 | od 165 zł | 7 oferty | ||
Magnum Yak 55 | od 179 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →