Termowentylator Maestro MR-920
Maestro MR-920 termostat |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maestro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maestro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maestro MR-920
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thermo Fan 2000 W MAESTRO MR-920-GREY | 74 zł |
Termowentylator Maestro MR-920 Szary | 79 zł |
Termowentylator Maestro MR-920 | 54 zł |
Termowentylator Maestro Mr-920 Beżowy 1000/2000W | 59 zł |
Termowentylator Maestro MR-920 beżowy | 79 zł |
Termowentylator Maestro Termowentylator 2000W (MR-920) | 65 zł |
Termowentylator Maestro Mr-920 Szary | 79 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →