Uchwyt ścienny Maclean MC-942
Zdjęcia 5 |
Maclean MC-942 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maclean 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maclean.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maclean MC-942
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maclean MC-942 Uchwyt Ścienny na Monitor z Poziomicą Uchwyt na Telewizor L | 27 zł |
Maclean Uchwyt do TV 13-42" do 25kg MC-942 AJMCLTMCLEMC942 | 27 zł |
Maclean Uchwyt do TV 13-42" do 25kg MC-942 75100 | 21 zł |
Maclean Uchwyt do TV 13-42" do 25kg MC-942 75100 | 27 zł |
Maclean Uchwyt ścienny MC-942 13'' - 42'' | 24 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →