Kolumny głośnikowe Mackie SRM350 v3
Zdjęcia 4 |
Mackie SRM350 v3 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mackie 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mackie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mackie SRM350 v3
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mackie SRM350 V3 10 Aktywna para głośników PA z podstawkami 2042789-03-PAI | 5 151 zł |
Mackie Mackie SRM 350 v3 Kolumny aktywne Black SRM350V3 | 1 819 zł |
Mackie SRM350 V3 10 Aktywny głośnik PA 2042789-01 | 2 676 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości kolumn głośnikowych Mackie SRM350 v3:
- Oddzielna regulacja głośności kanału
- Funkcja Loudness (zwiększ poziom tonów niskich i wysokich, gdy głośność jest niska)
PolecamyPorównaj w tabeli →