Głośniki komputerowe Logitech Z-207
Wideo 1Zdjęcia 9 |
Logitech Z-207 |
|
Bezprzewodowy zestaw głośników 2.0 do komputerów i laptopów. Co więcej, podczas jednego siedzenia można go „bezprzewodowo” podłączyć do dwóch urządzeń jednocześnie, przełączając się między nimi w razie potrzeby za pomocą technologii Easy-Switch. Głośniki można też „podłączyć” do komputera w tradycyjny sposób - przewodem przez gniazdo audio 3,5 mm, które znajduje się na przednim panelu prawego „głośnika”.
W jego firmie można zastanowić się nad obrotową regulacją głośności odtwarzania, przyciskami zasilania i parowaniem przez Bluetooth. Zestaw audio zapewnia moc 2x5 W i wykazuje akceptowalną jakość dźwięku. Oczywiście nie można z niego wycisnąć głębokiego basu, ale dopracowanie średnich i wysokich tonów nie budzi zastrzeżeń. Oaza dla „wnętrzności” Logitecha Z-207 stanowiły plastikowe obudowy z wdzięcznymi łukowatymi podstawkami. Każdy z nich ma wymiary 90x241x124 mm. Całkowita waga głośników zestawu akustycznego 2.0 to nieco mniej niż 1 kg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Logitech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Logitech.
Kup Logitech Z-207
Wszystkie ceny 18 →Logitech Z207 Bluetooth Computer Speakers Głośniki Komputerowe Bluetooth P | 236 zł |
Logitech Z207 - Black - 2.0 - Czarny | 257 zł |
Głośniki komputerowe Logitech Z207 Czarne GL-20-LOG-071 | 240 zł |
Głośniki LOGITECH Z207 Czarny | 240 zł |
LOGITECH Z207 Czarny 980-001295 | 314 zł |