Kamera internetowa Logitech HD Webcam B525 (960-000842)
Zdjęcia 8 |
Logitech HD Webcam B525 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Logitech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Logitech.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Logitech HD Webcam B525
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Logitech B525 Business Webcam Przenośna HD 720p/30fps Wideo-Rozmowy HD Sze | 279 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! B525 HD Webcam - PACZKOMAT, POCZTA, KURIER | 452 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! KAMERA LOGITECH WEBCAM B525 - PACZKOMAT, POCZTA, KURIE | 465 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →