Kontroler do gier Logitech G Driving Force Shifter
Wideo 14Zdjęcia 3 |
Logitech G Driving Force Shifter |
|
Dźwignia zmiany biegów renomowanej marki Logitech, która jest specjalnie zaprojektowana do modeli sportowych kierownic G923, G29 (dla PlayStation i PC) oraz G920 (dla Xbox i PC). Dzięki niemu możesz w pełni zanurzyć się w rozgrywce i zwiększyć realizm wrażeń z jazdy. Dźwignia oferuje sześć biegów do zmiany prędkości na torach wyścigowych i ciasnych zakrętach. Ma kształt litery H z biegiem wstecznym typu push, to znaczy, aby go włączyć, musisz utopić dźwignię.
Na szczególną uwagę zasługują materiały i wygląd dźwigni zmiany biegów Logitech G Driving Force Shifter. Producent zadbał o to, abyś czuł się jak we wnętrzu drogiego samochodu wyścigowego: rączka i bagażnik wykonane są z wysokiej jakości ręcznie szytej skóry, a drążek dźwigni wykonany jest ze stali. Takie materiały są nie tylko przyjemne w dotyku, ale także trwałe, zwiększają niezawodność działania i dokładność manewrów. Ramię mocowane jest do stołu lub symulatora wyścigów za pomocą wbudowanych zacisków.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Logitech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Logitech.
Kup Logitech G Driving Force Shifter
Wszystkie ceny 21 →LOGITECH Drążek zmiany biegów LOGITECH Driving Force Shifter Czarny | 219 zł |
Logitech Driving Force Shifter G29/G920/G923 - Gear shift lever - Sony Pla | 229 zł |
Logitech Driving Force Shifter KG-K-LOG-027 | 209 zł |
Drążek zmiany biegów LOGITECH Logitech Driving Force Shifter | 209 zł |
Drążek zmiany biegów LOGITECH Logitech Driving Force Shifter | 209 zł |