Kontroler PCI LogiLink PC0090
Zdjęcia 3 |
LogiLink PC0090 USB C≥ 3 USB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog LogiLink 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele LogiLink.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup LogiLink PC0090
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LogiLink PCI Express karta USB 32 Gen1 z 1 x USB-C Power Delivery 30 i 2 x | 186 zł |
LogiLink PCI Express Card USB 3.2 Gen1x1 1x USB-C PD 3.0 & 2x USB 3.0 | 170 zł |
LogiLink karta PCI Express, USB 3.2 KON-USB-LGL-013 | 189 zł |
Kontroler LogiLink PCIe 2.0 x1 - USB 3.2 Gen 1 + USB-C (PC0090) | 169 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →