Podgrzewacz-sterylizator Lionelo Thermup Double
Zdjęcia 4 |
Lionelo Thermup Double |
|
Cicha praca. Podgrzewanie 2 butelek jednocześnie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lionelo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lionelo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lionelo Thermup Double
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PODGRZEWACZ do butelek PODWÓJNY LIONELO THERMUP | 152 zł |
Lionelo Podwójny Podgrzewacz elektryczny Thermup Double White | 138 zł |
Lionelo Care Thermup Double podgrzewacz do butelek White 1 szt. | 175 zł |
Lionelo Thermup Double Bottle Warmer Przezroczysty Loc-Thermup Double Whit | 153 zł |
Podgrzewacz do butelek Thermup Double biały | 172 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →