Rowerek biegowy Lionelo Bart
Wideo 1Zdjęcia 15 |
Lionelo Bart |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lionelo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lionelo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lionelo Bart
Wszystkie ceny 37 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LIONELO Bart rowerek biegowy do 30kg piankowe koła EVA magnezowa rama wypr | 272 zł |
Lionelo, rowerek biegowy Bart, sky blue | 265 zł |
Rowerek biegowy MAGNEZOWY Lionelo Bart 12" | 329 zł |
Lionelo Rowerek biegowy Bart Tour Grey Stone Lionelo | 362 zł |
Lionelo Rowerek biegowy Bart Bubblegum | 298 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →