Lodówka LIN LI-BC99
Zdjęcia 12 |
LIN LI-BC99 |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup LIN LI-BC99
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lodówka LIN LI-BC99 83.2cm Czarna | 650 zł |
Lodówka LIN LI-BC99 83.2cm Czarna LI-BC99 BLACK | 650 zł |
Chłodziarka LIN LI-BC99 WHITE - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 749 zł |
Chłodziarka LIN LI-BC99 WHITE | 834 zł |
Chłodziarka LIN LI-BC99 czarna | 649 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →