Orbitrek Life Fitness E3 Track Connect
Life Fitness E3 Track Connect
Rodzaj oporu:elektromagnetyczny
Waga użytkownika:do 182 kg
Programów treningowych:16 szt.
Poziomów regulacji oporu:20 szt.
Zasilanie:sieć
Wymiary:155x209x87 cm
Synchronizacja z iOS, Android
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne E3 Track Connect
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Life Fitness 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Life Fitness.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Life Fitness E3 Track Connect
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Orbitrek Life Fitness E3 Track | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWROT | 16 899 zł |
Orbitrek Life Fitness E3 Track Connect angielska konsola | 17 739 zł |
Orbitrek Life Fitness E3 Track Connect niemiecka konsola | 17 739 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →