Telewizor LG OLED65G2 65 "
Wideo 2Zdjęcia 2 |
LG OLED65G2 65 "
2022 rokOLED4K120 Hzsterowanie głosowesubwoofercienkiAirPlay 2≥ 4 HDMI≥ 2 sloty CIOLEDDolby Visionduża liczba głośników
Wyświetlacz:65 ", 3840x2160 px, 120 Hz
Obraz:FreeSync, Upscaling do 4K, HDR, poprawa kolorów, poprawa czerni
Multimedia:tuner T2, Smart TV, Wi-Fi, LAN, Subwoofer
Sterowanie:głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse)
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup LG OLED65G2 65 "
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LG TV OLED 4K 164 cm OLED65G26 2022 OLED65G26LALG OLED EVO 4K UHD 164 cm (65 cali)
Procesor wideo Alpha 9 Gen5 AI 4K
HDR – kompatybilny z HDR 10 / HLG / Dolby Vision IQ... więcejSmart TV (WebOS 22)
Asystent Google + Amazon Alexa zintegrowane Amazon.plZłóż skargę | 9 272 zł |
Telewizor OLED LG Oled65G23La 65 cali 4K UHDBrightness Booster Max Nowa świetlna era pikseli Podkreślenie piękna żywego obrazu uzyskanego... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 6 235 zł |
Telewizor 65" LG OLED65G23LASpecyfikacja Pobór mocy (tryb gotowości sieciowej) - zaciski 2,0 Kolor produktu Czarny Wbudowany wyłącznik... więcejTak Klasa efektywności energetycznej (HDR) G Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 95 kWh Napięcie wejściowe AC 100~240 V Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W Klasa efektywności energetycznej (SDR) F Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin 213 kWh Częstotliwość wejściowa AC 50 - 60 Hz Tryb Hotelu Tak Sterowanie głosem Nie Bluetooth Low Energy (BLE) Tak Bluetooth Tak Wi-Fi Tak Wersja Bluetooth 5.0 Standardy Wi- Fi Wi-Fi 6 (802.11ax) Przeglądarka internetowa Tak Przewodowa sieć LAN Tak Funkcje dotyczące telegazety Tak Funkcja napisów Tak Nagrywanie USB Tak Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10 Pro (HDR10 Pro) Teletekst 2000 stron(y) Liczba rdzeni procesora 4 Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak Obsługiwane formaty plików wideo AVI Obsługiwane formaty plików wideo VP9 Obsługiwane formaty plików wideo HEVC Multi View Tak Rodzaj opakowania Pudełko Pilot zdalnego sterowania MR22GN W zestawie pilot zdalnego sterowania Tak Przewody Prąd przemienny Natywna częstotliwość odświeżania 100 Hz Głębia kolorów 10 bit Typ HD 4K Ultra HD Technologia interpolacji OLED Motion Technologia wyświetlacza OLED Długość przekątnej ekranu (cm) 163,9 cm Natywna proporcja obrazu 16:9 Przekątna ekranu 65" Kształt ekranu Płaski Czas odpowiedzi (typowy) 0,1 ms Rozdzielczość 3840 x 2160 px Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) Tak Wbudowany subwoofer Tak Wbudowane dekodery dzwieku DTS, Dolby Atmos Moc RMS głośnika niskotonowego 20 W Ilość głośników 3 Moc wyjściowa (RMS) 60 W Common Interface Plus (CI +) wersja 2.0 Wersja HDMI 2.1 Wejście PC (D-Sub) Nie Ilość portów HDMI 4 Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) 1 Liczba portów USB 2.0 3 Liczba złącz rf 2 Moduł CI+ Tak Wejście cyfrowe audio 1 System formatu sygnału cyfrowego DVB-S2 System formatu sygnału cyfrowego DVB-T2 Typ tunera Cyfrowy Telewizja internetowa Tak Aplikacje sportowe Sports Alerts Smart TV Tak Aplikacje wideo Apple TV Aplikacje wideo Netflix Aplikacje wideo Amazon Prime Video Zainstalowany system operacyjny Web OS Szerokość 1600mm Długość 165mm Wysokość 970mm ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 8 016 zł |
Telewizor LG 65G23LA 65" OLED 4K 120Hz WebOS Dolby Atmos HDMI 2.1 G29LATwoje okno na świat rozrywki Wyraźniejszy obraz w technologii OLED Technologia LG OLED wykorzystuje miliony samoświecących pi... więcejkseli, które są kluczem do niesamowitego obrazu pełnego kontrastowych barw. Każdy z pikseli działa niezależnie i samoczynnie, dlatego sceny wyglądają tak spektakularnie – niezależnie od ich dynamiki lub oświetlenia. Dzięki technologii Brightness Booster telewizor jest w stanie zwiększyć luminację nawet o 30%, dzięki czemu obraz jest jeszcze bardziej wyrazisty. Lepszy obraz dzięki procesorowi α9 Gen5 AI Zastosowany w telewizorze procesor α9 Gen5 AI to jeszcze lepsza jakość obrazu. Wykorzystuje algorytmy uczenia głębokiego, aby na bieżąco analizować treści wyświetlane na ekranie i optymalizować je tak, aby były jeszcze piękniejsze. Dodatkowo wspiera głębię dźwięków, aby każdy seans uzyskał kinową jakość. Nowy poziom czerni Technologia OLED zastosowana w telewizorze LG G23LA sprawia, że dzięki samozaświecając Mediaexpert.plZłóż skargę | 8 500 zł |
Telewizor LG OLED65G23LA OLED 65'' 4K Ultra HD WebOS 22 | 6 591 zł |
LG Oled65G23LaOBRAZ Panel 4K OLED Typ podświetlenia OLED Przekątna ekranu 65 Rozdzielczość 3840 x 2160 Szeroka gama kolorów Perfect Color M... więcejiliard kolorów Tak Perfekcyjna c... EmpikZłóż skargę | 6 652 zł |
Telewizor LG OLED65G26LA OLED 65'' 4K Ultra HD WebOS 22 | 9 262 zł |
Seria LG OLED (2022)Porównaj w tabeli →
od 4 134 zł
48 ", 4K, 100 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 9 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), ≥ 4 HDMI
od 4 739 zł
55 ", 4K, 100 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 9 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), ≥ 4 HDMI
od 3 645 zł
42 ", 4K, 100 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 9 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), ≥ 4 HDMI
od 7 997 zł
65 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 9 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), ≥ 4 HDMI
od 6 099 zł
65 ", 4K, 100 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 9 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), ≥ 4 HDMI
od 5 999 zł
55 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 9 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), ≥ 4 HDMI
od 13 150 zł
77 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 9 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), ≥ 4 HDMI
od 4 300 zł
42 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 9 Gen 5, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 9 283 zł
77 ", 4K, 100 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 9 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), ≥ 4 HDMI
od 4 315 zł
55 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, ≥ 4 HDMI
od 5 271 zł
55 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 9 Gen 5, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI, ≥ 2 sloty CI
od 13 999 zł
83 ", 4K, 100 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 9 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), ≥ 4 HDMI
od 4 299 zł
55 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 9 599 zł
77 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 9 Gen 5, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 9 313 zł
65 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 9 Gen 5, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 4 877 zł
48 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 9 Gen 5, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 5 649 zł
65 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, ≥ 4 HDMI
od 17 499 zł
83 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 9 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), ≥ 4 HDMI
od 6 235 zł
65 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 9 Gen 5, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI, ≥ 2 sloty CI
od 7 500 zł
65 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
AkcesoriaWszystkie akcesoria do LG OLED65G2 →
Wideo recenzje
LG OLED55G23LA 4K OLED TV
15 sierpnia 20225 133 przegląd
LG OLED 55G2 UNBOXING || Gallery Edition || 2022 OLED EVO || LG OLED TV
31 grudnia 20227 052 przegląd
Modyfikacje LG OLED65G2
Ceny na LG OLED65G2 |
---|---|---|---|---|
LG OLED55G2 55 " | od 5 271 zł | 5 oferty | ||
LG OLED65G2 65 " | od 6 235 zł | 7 oferty | ||
LG OLED77G2 77 " | od 9 299 zł | 4 oferty | ||
LG OLED97G2 97 " | od 109 949 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 7 500 zł
65 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 8 020 zł
65 ", 4K, 120 Hz, NanoCell, Mini LED, HDR10, FreeSync, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 6 230 zł
65 ", 4K, 120 Hz, QD-OLED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 6 983 zł
65 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 6 670 zł
65 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 899 zł
32 ", 60 Hz, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2
od 4 134 zł
48 ", 4K, 100 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 9 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), ≥ 4 HDMI
od 2 438 zł
43 ", 4K, 120 Hz, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 1 515 zł
43 ", 4K, 60 Hz, ids 3100 kl./s, QLED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 199 zł
55 ", 4K, 60 Hz, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 4 594 zł
55 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 1 790 zł
55 ", 4K, 60 Hz, Direct LED, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse)