Punkt dostępu LevelOne WAP-6221
Zdjęcia 6 |
LevelOne WAP-6221
WAN:Ethernet
Podłączenie:LAN 1 port, 100 Mb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N)
2.4 GHz:300 Mb/s
Anteny i sygnał:16 dBm, 2 antena(y), niewymienne
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne WAP-6221
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog LevelOne 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele LevelOne.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup LevelOne WAP-6221
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LevelOne WAP-6221 Zaraged podtynkowy punkt dostępowy WLAN biały | 199 zł |
LevelOne WL-AP WAP-6221 300Mbps PoE In-Wand | 177 zł |
Level One 300n Wifi Access Point Biały LOWAP-6221 | 156 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →